Візія і місія

Центр права і політики імені Станислава Дністрянського – це аналітично-адвокаційна платформа, яка об’єднує експертів у сфері права та політики. 

Ми досліджуємо проблемні для суспільства питання, розробляємо рішення і створюємо довгострокові стратегії їх впровадження.

 

Чому це важливо?

Україна опинилась у політично-конституційній кризі. Сьогодні немає системної та багатосторонньої співпраці у питаннях верховенства права та правосуддя. Це призводить до ухвалення короткострокових або вузькоспрямованих рішень, не підкріплених відповідною стратегією їх впровадження та сталості.

До команди Центру Дністрянського увійшли фахівці із міжгалузевою експертизою. Завдяки цьому ми досліджуємо проблемні для суспільства питання, розробляємо рішення і створюємо довгострокові стратегії їх впровадження. 

 

Наші цінності

Ефективність

Баланс

Фаховість

 

Професор Станислав Дністрянський та його сучасники розробляли візію конституційно-правового устрою майбутньої Української держави та політичні шляхи його реалізації. Центр імені Дністрянського має стати аналогічною платформою для сучасної України. 

                 

Візія 

Центр Дністрянського має стати провідною незалежною аналітично-адвокаційною платформою в Україні, яка буде розробляти та впроваджувати ефективні рішення для юридичної та політичної сфери на основі збалансованих та обґрунтованих підходів.

 

Місія

Сформувати суспільне бачення, за якого застосування права відбувається із врахуванням політичної реальності, а політичні рішення приймаються на основі права.